Penzion Dana Karaskova

ubytovanie Kutna Hora
 

Penzion Dana Karaskova / ubytovanie Kutna Hora

Penzion Kutna Hora Dana Karaskova
Rodinný penzión Karásková Dana neďaleko historického centra mesta Kutná Hora má kapacitu 10 lôžok. Všetky priestory penziónu sú nefajčiarske a psíkovia sú v penzióne tiež vítaní.

Kutná Hora ubytovanie
Pension Karásková Dana v Kutnej Hore ponúka ubytovanie v 3 izbách na poschodí - dvojlôžková, dvojlôžková s možnosťou prístelky a trojlôžková, a v jednom bezbariérovom trojlôžkovom apartmánu v prízemí.

Pension Dana Karásková izby
Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, WC) a TV. Na poschodí je hosťom k dispozícii kuchynka s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a riadom. Ďalej je tu vonkajšia terasa na posedenie a k odpočinku. Apartmán má malú vstupnú chodbičku, minikuchynku, sprchovací kút a WC.

Pension Dana Karásková Kutná Hora služby
Miesto na parkovanie, 2 uzamykateľná miesta. Stravovanie nie je v penziónu zaistené - kuchynky v penzióne slúži hosťom na prípravu jednoduchého jedla alebo hostia môžu navštíviť niektorú z okolitých reštaurácií.

Pokojný a pohodový rodinný penzión Karásková Dana v Kutnej Hore sa teší na svojich hostí.

Dovolenka v Kutnej Hore ubytovanie pension Dana Karásková
Kutná Hora má čo ponúknuť - historické pamiatky ako Chrám svätej Barbory​​, Kostnica, Vlašský dvor, v okolí zámok Kačín, Žleby alebo zámok v Zruči nad Sázavou a ďalšie. Športové aktivity - plavecký bazén a vonkajšia plaváreň, tenisové kurty, fitnes centrum, zimný štadión, bobová dráha a k odpočinku - sauna, masáže, soľná jaskyňa atď. Po celý rok prebieha v Kutnej Hore rad kultúrnych podujatí ako Kráľovskej striebrenie, Svätováclavské slávnosti, Veľkonočná púť a ďalšie.
Penzion Kutna Hora Dana Karaskova - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Kutna Hora Dana Karaskova - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kutna Hora Dana Karaskova - k dispozícii letná terasaPenzion Kutna Hora Dana Karaskova - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kutna Hora Dana Karaskova - Izby s vlastnou toaletouPenzion Kutna Hora Dana Karaskova - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: